RSS
 

Joey’s Sandwich

07 sie

Pamiętasz F.R.I.E.N.D.S.? Ross, Rachel, Chandler, Monica, Phoebe i Joey potrafili rozśmieszyć każdego. Jeśli chodzi jednak o Joey’a, wyryło mi się w pamięci coś szczególnego – Joey nie dzielił się z nikim jedzeniem. Raz, jednak, jedyny raz zrobił wyjątek i podzielił się swoim ulubionym sandwichem z Chandlerem. Tę epicką prawie że chwilę prezentuję Wam w linku na facebooku, a tutaj przepis na ów sandwich :)

Do you remember F.R.I.E.N.D.S.? Ross, Rachel, Chandler, Monica, Phoebe and Joey could bring to laugh everyone. When it’s about Joey, I remember something very special about him – Joey didn’t share foor with anyone. But once, one time and only he made an exception and shared his favourite sandwich with Chandler. This epic moment I present you on my facebook page, and here recipe for this sandwich :)

Składniki:
bułka
masło
szynka
ser
sałata
pomidor
…. Ingredients:
bread
butter

ham
cheese
salad
tomato

Ostatnio już chyba z nudów zacząłem oglądać seriale, które oglądałem kilka lat temu, po kilka odcinków, na wyrywki. Tak oto trafiłem i na odcinek, w którym Joey podzielił się w ramach przeprosin swoim sandwichem z Chandlerem. Wprawdzie tylko na kęsa, ale zawsze to coś :) Jak się uczy robić kanapkę, chyba nie trzeba Ci tłumaczyć – wszystko pokrój i połóż na bułce posmarowanej masłem. Chciałem Ci tylko przypomnieć ten odcinek serialu :)

I’ve started lately to watch tv series, which I’ve watched couple of years ago, I think of boredom, I picked up few episodes and so I got to the episode, when Joey shared his sandwich – as apology – with Chandler. It was actually just one bite, but it still counts :) I think i don’t have to teach you how to make a sandwich – just slice everything and put it on the bread with butter. I just wanted to remind you to this episode of F.R.I.E.N.D.S. :)

 
1 komentarz

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
  1. ~Pearl

    14 września 2012 o 11:54

    I every time spent my half an hour to read this blog’s articles all the time along with a cup of coffee.

     
 

  • RSS
  • Twitter
  • Facebook